I'm still here

27. listopadu 2012 v 18:16 | Nell |  To je tak, když píšu
Moc Vás všechny zdravím! Rozpačitý

Nebojte, neumřela jsem, jsem stále tady :). Jen jsem v poslední době hodně zaneprázdněná, ale na to se nechci vymlouvat. Spíš se mi neustále vkrádaly do života moje důvěrně známé deprese a divné - těžko specifikovatelné nálady. Samozřejmě se vkrádají občas i nadále :D, ale rozdíl je v tom, že nebyla chuť o nich ani psát. Radši jsem poslouchala hudbu a tak nějak málo komunikovala. Bohužel teď vázla i komunikace, co se týče blogu. Proto bych to ráda napravila, dnes mám vyloženě chuť psát, sdělit alespoň střípky informací z mého života a podobně :).

Přemýšlím, čím začít, asi jedním mým úspěchem (alespoň já to považuji za úspěch :D) - podařilo se mi úspěšně napsat 1. zápočtový test z matiky (ano, čeká mě ještě druhý, abych vůbec ten celý zápočet měla :/), ale pro mě to byla obrovská radost. Možná už jsem se tady někdy zmínila, že já a matematika skutečně nejsme kamarádky, řekla bych, že ani dobré známé. Spíš se pohybujeme ve stavu lehkého nepřátelství :D. Takže - HURÁ! :) Tím se ale samozřejmě můj postoj k této škole a zaměření nemění. Začala jsem pomalu pracovat na přípravě na školu, kam mi to už jednou nevyšlo. Co Vám budu povídat..není to vůbec jednoduché. Ale strašně moc bych si přála, aby to klaplo. Mám strach a je to bohužel veliký nepřítel. Ještě když je někdo takový nervák, jako já.

Jinak, možná bych se mohla zmínit o té mojí "milostné aférce". Pár novinek se totiž přihodilo. Po měsíci, ano čtete správně, PO MĚSÍCI se mi ozval stylem "jakože omylem", v podstatě jsem se tomu začala hned smát, přišlo mi, že mě úplně normálně "krmí". Potom jsem ho potkala na jedné akci, kdy po pozdravu se se mnou najednou začal bavit. Člověk v takových chvílích jednoduše neví, co si myslet. Teď si i občas napíšeme a je vidět, jak on je zmatený. Byla už i chvíle, kdy mi z ničeho nic připomněl, co se mezi námi přihodilo a rozhodně nepsal jako kamarád. Pak ale najednou obrátil. Jakoby se sám lekl toho, co před minutou napsal. Nebojte se, snažila jsem se to brát s rezervou, ale ano, stýská se mi! Zároveň jsem nezapomněla na to, co mi před 2 měsíci napsal a je to stále "cítit ve vzduchu". Ráda bych se s ním konečně setkala a popovídala si o tom všem. Už kvůli sobě.
Také je seznámený s tím, že se na školu připravuju ve městě, kde studuje. Už se mě na to i jednou vyptával. Navíc mám problém, a to, kde přenocovat a u něj na koleji by to bylo ideální. Ale není schopný napsat alespoň: Nechceš se vidět?
V podstatě to nejsem schopná napsat ani já. (Mám jednoduše strach z odmítnutí.)
My jsme ale dvojka, že?!
Chvílemi mám pocit, že se ke mně zase přibližuje a pak, že je strašně daleko. Je to zvláštní a opravdu by mě zajímalo, co pro něj vlastně znamenám. Pokud vůbec něco? Aaach, nekonečné otázky. Promiňte. :)

Takže můj život je plný nejistot snad víc, než kdy dřív. A to nejistotu tak nemám ráda! Doufám, že nepřijde zase nějaká šílená apokalypsa (i když, všude teď dokola slyšíme o konci světa, že :D) a začne se to všechno hýbat z toho zvláštního neutrálního bodu k nějakému lepšímu. Moc bych si to přála.

Mějte krásný večer,
Nell

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Creencia Creencia | Web | 27. listopadu 2012 v 20:46 | Reagovat

Jsme ráda, žes napsala článek! :)
No jo, chlapy, v nich aby se čert vyznal! Sami neví, co chtějí... ale to, že se takhle ozval sám, je dobré znamení :) Nechala bych tomu volný průběh a když se nerozhoupe, tak prosě udělat další krok sama, horší než minule to být nemůže :)
Ale držím palce, ať ti vyjde ta škola a všechno :)
PS: Já a matematika také nejsme kamarádky! :)

2 El El | Web | 28. listopadu 2012 v 8:33 | Reagovat

Už jsi mi tu docela chyběla :)
Moc ti gratuluji k tomu, že jsi zvládla první zápočtový test z matematiky, je to skvělý úspěch, hlavně když s matikou nejsi kamarádka, stejně jako já. Kéž by se mi to taky někdy povedlo...
S klukem ti držím palce. Někdy je dost těžké se v nich vyznat, ale zrovna tuhle situaci bych neviděla negativně, podle mě je to známka toho, že o tobě opravdu uvažuje, jen zatím neví, co přesně chce. Jsem na tom stejně, taky se bojím odmítnutí a sama většinou nic nenavrhnu, takže bych v tomhle případě vytrvala a on si chlapec brzy uvědomí, že mu za to stojíš :)

3 Spencer Spencer | Web | 30. listopadu 2012 v 18:09 | Reagovat

Tiše ti závidím matematiku. Já jí jaksi nedala a to jsem si myslela, jak jsem v ní silná. Achichach
Ale tobě přeju aby ses dostala na vysněnou školu a aby to s tím klukem vyšlo ;)

4 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 3. prosince 2012 v 21:01 | Reagovat

S matikou jsme teď taky na kordy. Nikdy mi nevadila ... dokud jsme se nezaměřil na předměty, které mě opradu zajímají a které budu potřebovat. Od té doby vnímám matiku jen jako ztrátu času. :(

V tvém románku se příliš neorientuji, ale přesto se opovažuji poradit ti: nedělej první krok. Lekne se. Popostrč ho, kam ho chceš dostat, ale ... do ničeho ho nežeň.

Hodně štěstí.

5 Michelle Michelle | Web | 4. prosince 2012 v 11:47 | Reagovat

čtu to už asi po třetí, vždycky s několika denním odstupem a pořád jsem nebyla schopná napsat komentář. snad se nezlobíš :)
kdyby jsi byla jedna z mých "reálných" kamarádek, tak bych tě s tím klukem hezky poslala do háje. jedna kamarádka tak byla zamilovaná tři roky, občas spolu něco měli, občas ne, nikdy to nebyl vztah. jenom hromada problémů. od té doby jsem v takových i podobných situacích řádně skeptická. snad dopadneš líp. :)

6 Michelle Michelle | Web | 7. prosince 2012 v 13:20 | Reagovat

časem si "nabiješ čumák" a to ti pomůže podívat se na situaci trochu jinak. jen to asi bude trvat :)

7 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 10. prosince 2012 v 18:54 | Reagovat

To nesnášim, tu nevědomost, když nevíš na čem seš, to je na vztazích nejhorší ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama