Byla to sranda, ale já pořád pláču

15. října 2012 v 14:17 | Nell |  To je tak, když píšu
Ano, ano, žiju. Tak nějak v rámci možností. Chtěla bych na úvod říct, že mě moc těší Vaše názory, komentáře. Ono potom má člověk aspoň trochu pocit, že na ten svůj "příběh" není tak úplně sám.

No, v té mojí "love story" se bohužel zatím nic nezměnilo. A proč píšu bohužel?! Protože to tak prostě cítím. Nevěřím, že ten náš konec je zrovna tady a teď, navíc za těch všech okolností. Jasně, je v tom všem také pořádná dávka naivity a růžových brýlí. Ale chci si nechat malou naději, alespoň prozatím. I když, už je to dva týdny od hádky a zatím se neozval. No.. a já úspěšně držím svoje ruce od klávesnice, abych nenapsala první. Ale je to boj, co Vám budu povídat. Chvílemi propadám hlubokým depresím a obrovské panice, že je to skutečně definitvní konec. Nejvíc mi samozřejmě dávají zabrat chvíle, kdy jsem sama a mám přebytek času na přemýšlení. Mám z toho všeho strach :(.

Je fakt, že teď je moje nálada asi taky trochu ovlivněná tím, že je týden a já mám školu. Snažím se to tady přetrpět jak jen to jde, ale některé hodiny jsou fakt.... no, prostě...KATASTROFA! :D :/ Alespoň pro mě, když to někoho baví, je to asi dost o něčem jiném. Brzy se ale začnu připravovat na školu jinou, a to na tu, o kterou stojím. Třeba mi to trochu zvedne náladu, i když to všechno samozřejmě bude náročné.

Taky musím říct, že mě docela štve, jak je teď všechno v mém životě stereotypní. Ale jo, abych nebyla jen pesimistická, tak o víkendu jsem viděla pár mých přátel a byl to fakt fajn večer. Chvíli se mi podařilo starosti odsunout na druhou kolej.

Jdu si udělat horký čaj a pustit si něco jako tohle...


Zkušenost není to, co se vám stane. Zkušenost je to, jak naložíte s tím, co se vám stalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Idealist. Idealist. | Web | 17. října 2012 v 16:01 | Reagovat

A pokud nenajdeš někoho jiného, do koho se ,zamiluješ´, tak jeho z hlavy nikdy vymazat nedokážeš. Musíš si uvědomit, jeslti ho ještě pořád po tom všem chceš, jestli ano, tak mu napiš, už tak je takhle situace hrozná, takže z tohoto logického důvodu už horší být nemůže;D:)), může se to jedině zlepšit, a jestli ho nechceš,tak už mu prostě nepiš, a hlavně si ho smaž z facebooku;)

2 El El | Web | 18. října 2012 v 19:13 | Reagovat

Pane bože, tahle tvá situace mě hrozně mrzí, navíc v tom tak nějak vidím trochu sebe, ačkoliv se mi to nestalo, ale vím, jak dovedou vztahy neskutečně bolet, já s tím bojuji pořád, ačkoliv to celé už dávno skončilo. Ze své zkušenosti ale vím, že takovéhle problémy by se měly řešit, já udělala tu chybu, že sem pořád nepříjemné věci odkládala a dopadlo to tak, že sem si to s bývalým přítelem nevyjasnila a dopadlo to tak, jak dopadlo, takže pokud můžu přidat svou troškou do mlýna, souhlasím s komentářem nade mnou, napiš mu!

3 Creencia Creencia | Web | 23. října 2012 v 16:04 | Reagovat

Já tě chápu. Dokud se to neuzavře, tak to pořád v hlavě budeš mít. Takže udělat radikální krok, všechno si to vyříkat pro vždy a dál se k tomu nevracet (když to dopadne špatně). Jinak se budeš pořád trápit. Ale měla bys myslet více pozitivně, užívat si všedních radostí, jsi mladá, krásná, zdravá holka, tak žij :)
A časem to bude jenom lepší a lepší! ;)

4 nelliehappiness nelliehappiness | Web | 23. října 2012 v 18:07 | Reagovat

14 dní je dlouhá doba na to, aby se nic nedělo..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama