Události posledních dní...

21. srpna 2012 v 20:54 | Nell |  To je tak, když píšu
...by se daly shrnout tak, že se snažím žít a alespoň trochu něco mít z toho krásného počasí. Abych byla upřímná pořád jakoby "čekám", protože on je teď trochu mimo dosah, takže má spouuuuustu prostoru na přemýšlení.
Vždycky přišel, neuměl mě úplně zahodit. Sama jsem se tomu někdy až divila. Jsem zvědavá, jak to bude teď. Ale skutečnost je taková, že já můžu jen takhle pitomě vyčkávat, protože jsem ten pasivní článek této události, který to prostě nemůže vyřešit. To on musí. Takže? Snažím si alespoň to "čekání" (pokud to tak tedy jde nazvat, ale celou dobu to tady píšu, tak asi jde) co nejvíc zpříjemnit - neustále něco podnikám, tvořím, apod.

Musím asi vážně působit jako nesnesitelnej pesimista. Jenže, když tady mám možnost ventilovat věci, které před svým okolím skrývám, jsem za to ráda. I když píšu trochu smutně. Ale jakmile přijde nějakej ten šťastnější impuls, určitě s ním přijdu, nebojte se :).
Na druhou stranu, když nad tím přemýšlím, tak ano, možná, že někdy jsem až moc pesimistická. Ona za to může taky ta moje povaha, někdy jsem přecitlivělá, až to bolí. Ale zároveň se pak umím hodiny smát a radovat se třeba ze zdánlivě "obyčejného" okamžiku. No, ale chtěla bych ty moje extra smutky umět víc krotit.

Nepřidává mi ani to, že mám nastoupit na VŠ, na kterou vlastně ani moc nechci. Nechtěla jsem se už víc brodit v ekonomice. Jenže jsem to všechno nějak projela a tohle zbývá. Půjdu do toho, ale otázkou je, jestli to má cenu?! Moje duše je úplně, ÚPLNĚ někde jinde.

Tak jo a vzkaz k předchozím odstavcům na závěr:
Když se neozvu, neznamená to, že jsem na Tebe zapomněla.
(A potají doufám, že to platí oboustranně.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 expect expect | Web | 21. srpna 2012 v 21:16 | Reagovat

holka nejsme jedna a ta samá osoba ?! Já jsem totální pesimista když se na to podívám a přecitlivělá až to bolí a první krok nechci nikdy udělat.Řekni mi jedno proč to prostě nemůžeš nechat jít dál víš kolik takových bude ? To řiká jen každý.Víš nevěřím lidem kteří řikají vím jak se cítíš ale já vim jak se cítíš. Budu jen doufat že to bude lepší zatím je n prostě užívej prázdniny a snaž se na to moc nemyslet ikdyž vím že je to asi obtížné.. Na jakou školu jdeš jestli se můžu zeptat ? :))

2 expect expect | Web | 21. srpna 2012 v 21:28 | Reagovat

ted nevím co myslíš ? :))

3 Creencia Creencia | Web | 22. srpna 2012 v 14:16 | Reagovat

Já patřím také k těm pesimističtějším lidem. Nevím, ale v životě jsem zažila už tolik zklamání, že radši čekám to nejhorší a pak jsem příjemně překvapená a mám o to větší radost :) Na blogu je právě to skvělé, že tam člověk může ventilovat všechny své pocity a myšlenky...
Jinak s tou VŠ ti rozumím, ale proč to nezkusit, že? Lepší než být rok na pracáku.Ale zase bych se do toho násilím nenutila, když to nepůjde- tak pořád je možnost třeba chodit na jazykovku a příští rok to zkusíš znovu ;) Držím palce, ať ti všechno vychází dobře, fakt upřímně ti přeju jen to nejlepší! :)
A děkuju za podporu- to víš, já jim ještě ukážu a nakonec budou mít rádi v rodině právníka :D

4 not-unusual not-unusual | 23. srpna 2012 v 18:35 | Reagovat

Přidávám se ke komentářům a tobě, taky jsem pesimistka a taky mám pocit, že si pořád jen stěžuju, ale jak píšeš ty, na blogu můžu ventilovat to, co v reálném životě skrývám, tak proč toho nevyužít?
S tím chlapcem... takové "čekání" znám moc dobře, i když asi v trochu jiné rovině, než ty. Je to hrozné, jak sedíš, máš v hlavě jeho a i když děláš jiné věci, pořád někde v zastrčeném koutku mysli přebývá a ty jen čekáš a čekáš... Ale pokud to není s prominutím blbec, tak se ozve :)
To, že tě čeká vysoká, na kterou nechceš, je dost pitomá situace, ale neboj, není to tak hrozné, jak se zdá. Prostě to zkusíš, uvidíš a jak píše Creencia, tak vždycky můžeš školu změnit :) Přeji ti, aŤ je všechno lepší!

5 Michelle Michelle | Web | 24. srpna 2012 v 20:30 | Reagovat

ono je hezké, že se vždycky vrátí. ale problém je v tom, že má důvod vůbec odejít. a to se nejspíš nezmění, maximálně se s tím nějak popere, ale nečekej moc dlouho, může to být zbytečné a ztratíš spoustu času, během kterého by sis mohla užívat života.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama