Připadá ti snad láska zvrácená?!

12. srpna 2012 v 23:26 | Nell |  To je tak, když píšu
Upřímně potřebuju změnu, velkou změnu. Protože jestli budu žít dál tímhle způsobem života, za chvíli se to odrazí na mém zdraví. Ničím se totiž psychicky a vím, jak je to všechno spojené.

Nejhorší je, že nedokážu být rozumná. Jsem asi pořád strašná puberťačka, přijde mi to někdy snad horší než v patnácti. :) Ale rozhodla jsem se alespoň k jedné věci, nemůže to takhle jít dál. Už jsem oznámila, že se potřebuji bezpodmínečně sejít a začít mluvit o věcech, které mě mrzí, štvou mě a vadí mi. Ačkoliv to tomu dotyčnému možná nepřijde, tak já opravdu NEJSEM hadr. Takže bacha na to! ;)
Otázkou je, jestli má cenu snažit se dosáhnout nečeho, čemu už ani vy sami pořádně nevěříte. Ale strašně ráda bych tomu věřila a možná stejně stále ve skrytu duše věřím. Ale došlo mi, že když to povedu stejnou cestou jako do teď, tak o toho člověka přijdu tuplem, protože škola se neodvratně blíží.
Takže se teď pokouším sebrat, vzít sebou i odvahu a nenechat jí někde za rohem, jít za ním, mluvit o tom. Člověk si řekne: Holka, stejně nemáš co ztratit. Uff, to byste se ale divili. Ale jak říkám, dospěla jsem k názoru, že něco se dít musí.

Mám strach, který začíná dosahovat gigantních rozměrů. Snad se můj život změní do takového směru, že zas dokážu být šťatná. Je smutné, když se ráno vzbudíte s pocitem, že bude líp, ono není..a pak se rychle modlíte, abyste to mohli jít zaspat. Já vím, já vím, zní to nechutně pesimisticky, ale rozpadá se mi víc věcí než tahle zvláštní "láska?!" a pak je těžké psát o tom, jak je život krásnej. Ano, já věřím, že zas jednou bude. Jednou zas třeba jo, ale upřímně bych to už DOST potřebovala. Alespoň na chvíli.

"A co mám dělat, když jsme tři, ty jsi ten, co s láskou nešetří."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nikkol nikkol | Web | 12. srpna 2012 v 23:38 | Reagovat

člověk pořád doufá...někdy je to to poslední co nám zbývá..
nevím, co přesně tě trápí, ale je dobře, že si sebrala odvahu a chceš s tím něco udělat..to je totiž to nejdůležitější..uvědomit si, že to tak dál nejde a něco začít dělat..
taky sem na tom teď nebyla nejlíp, takže vím jak je to těžké..zvedat se ode dna..
přeji hodně štěstí a síly!

2 Creencia Creencia | Web | 13. srpna 2012 v 9:03 | Reagovat

Za prvé, moc děkuju za komentář, pomohl mi, fakt! :)
A k článku: naděje umírá jako poslední a člověk musí udělat všechno, co je možné :) A mluvení určitě pomůže. Takže tě v tom plně podporuju a držím palce, ať to dopadne podle tvých představ :) A jinak: čas všechno napraví a určitě bude zase líp... přece existuje nějaká rovnováha, ne?! :)

3 Michelle Michelle | Web | 13. srpna 2012 v 11:14 | Reagovat

věřím, že to nějak vyřešíš. ať se to pohne kamkoliv, pro tebe to bude vždycky krok dopředu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama